Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową do trwałego znakowania gadżetów. Proces grawerowania jest sterowany komputerowo. Metoda wykorzystuje wiązkę promieni laserowych by precyzyjnie usunąć materiał z powierzchni przedmiotu i tym samym nanieść dowolny projekt na przedmiot.

Znakowanie gadżetów wykonujemy z wykorzystaniem laserów najnowszej generacji, które zapewniają największą dokładność i pozwalają na wykonanie graweru na wszystkich materiałach wykorzystywanych do produkcji gadżetów: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.

Zalety graweru laserowego

  • Precyzyjna technologia – pozwala na znakowanie gadżetów najtrudniejszymi logotypami.
  • Idealne odwzorowanie – laser pozwala na dokładne odwzorowanie nadruku na każdym przedmiocie.
  • Wyjątkowa trwałość – grawerowanie z wykorzystaniem lasera polega na usuwaniu zewnętrznej warstwy artykułu poddanego znakowaniu. Ta technika powoduje, że aplikowany wzór wypukły i jednocześnie wyjątkowo wytrzymałym i odpornym na ścieranie.
  • Czystość i bezpieczeństwo – urządzenia znakujące nie mają bezpośredniego kontaktu z produktami przez co nie gadżety znakowane tą technologią nie są narażone na uszkodzenia i zabrudzenia.
  • Szybkość – laser gwarantuje krótki czas realizacji zleceń. Duże ilości produktów znakowane są w krótszym czasie. Technologia nie wymaga suszenia i utrwalania.
  • Nieograniczone możliwości – wykorzystanie lasera pozwala na znakowanie przedmiotów dowolnych rozmiarów. Technologia graweru laserowego pozwala na znakowanie bardzo małych przedmiotów jak również tych, których gabaryt nie przekracza 432×726 mm.

Ceny

Ilość Cena
od 20 000 szt. ustalane telefonicznie
od 10 000 szt. ustalane telefonicznie
od 5 000 szt. 0,40 zł
od 2 000 szt. 0,55 zł
od 1000 szt. 0,70 zł
od 500 szt. 0,85 zł
od 250 szt. 1,00 zł
od 100 szt. 1,15 zł
od 50 szt. 1,30 zł
od 20 szt. 1,45 zł
od 1 – 19 szt. 60,00 zł
pakowanie i przygotowanie 0,10 zł
przygotowalnia 30,00 zł

Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie na podstawie specyfiki produktu podlegającemu znakowaniu.

Kontakt z firmą gadżety reklamoweSkładanie zamówień i wyceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =

*